O nas

TORHEN

Utrzymanie nawierzchni kolejowych i tramwajowych.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „TORHEN” w Gorzowie Wielkopolskim ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą oraz przedstawić profil swojej działalności.

Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach związanych z utrzymaniem nawierzchni kolejowej. Firma nasza od początku swojego istnienia kompleksowo oferuje usługi w zakresie: budowy, przebudowy, remontów, konserwacji oraz rozbiórek bocznic kolejowych. Wykonujemy przeglądy techniczne bocznic. Prowadzimy stały nadzór konserwatorski nad powierzoną bocznicą. Firma nasza opracowuje dokumentacje niezbędne do uzyskania Certyfikatów Bezpieczeństwa Bocznicy Kolejowej.

W naszej ofercie posiadamy materiały niezbędne do funkcjonowania transportu kolejowego. Oferujemy do sprzedaży materiały nowe i używane, pełnowartościowe z demontażu bocznic kolejowych. PUH „TORHEN” zatrudnia kwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz posiada niezbędne uprawnienia do oferowania tego typu usług. Nasze prace możemy potwierdzić rekomendacjami, które potwierdzają, że nasza firma zasługuje na miano odpowiedzialnego, solidnego i dobrego partnera. Gwarantujemy terminowe i prawidłowe wykonanie zleconych robót.

Zapraszając do współpracy gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz bardzo dobrą jakość powierzonych nam prac.

Współpracowaliśmy z